Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5