Movies
Ratings
181
ElysiumRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0