Titles you rated
Zettai KareshiRated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.0- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Why Why LoveRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- イタズラなKissRated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0