Movies
Ratings
16
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 1.5
AvatarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.5