Titles you rated
The VanishedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0