Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0