Movies
Ratings
407
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Happiness for BeginnersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
65Rated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5