Series
Ratings
23
Attack on TitanRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5