Movies
Ratings
369
The MuleRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Boy from WonderlandRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 2.5