Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Love HotelRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0