Movies
Ratings
1337
ThorRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- 외계에서 온 우뢰매 전격 쓰리 작전: Blitz Of Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 1.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5