Series
Ratings
182
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- TerroirRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 1.5
The MissingRated ★ 4.5
A Little Love Never HurtsRated ★ 2.0
Swallow the SunRated ★ 2.0- Coffee HouseRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- The Family Is ComingRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 1.0