Movies
Ratings
105
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0