Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Kids are fineRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.0
CloseRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 4.0- With or Without YouRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0