Movies
Ratings
581
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Constant GardenerRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0