Titles you rated
TwisterRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0