Movies
Ratings
43
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0