Titles you rated
The BabysitterRated ★ 1.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Scream 3Rated ★ 1.0
Scream 2Rated ★ 2.5
ScreamRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 1.0
Dark WatersRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Fish BoneRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Armageddon TimeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 1.0