Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 3.0
Dark AngelRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.0