Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5