Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0- Roller CoasterRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0