Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0