Titles you rated
The Legend of Seven CutterRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 2.0
The RingRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Boy from IpanemaRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
The Flight Before ChristmasRated ★ 1.5
KillersRated ★ 2.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 1.5
RangoRated ★ 3.0