Titles you rated
 CrocodileRated ★ 2.5 CrocodileRated ★ 2.5
 BurningRated ★ 5.0 BurningRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 The March of FoolsRated ★ 3.5 The March of FoolsRated ★ 3.5
 Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0 Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
 Nouvelle VagueRated ★ 4.0 Nouvelle VagueRated ★ 4.0
 Aimless BulletRated ★ 3.0 Aimless BulletRated ★ 3.0
 A MuseRated ★ 2.0 A MuseRated ★ 2.0
 365 DaysRated ★ 0.5 365 DaysRated ★ 0.5
- Spring Of Korean PeninsulaRated ★ 2.5
 HelplessRated ★ 2.5 HelplessRated ★ 2.5
 FallRated ★ 2.5 FallRated ★ 2.5
 MaterialistsRated ★ 3.5 MaterialistsRated ★ 3.5
 MidsommarRated ★ 4.0 MidsommarRated ★ 4.0
 UsRated ★ 3.5 UsRated ★ 3.5
 A Clockwork OrangeRated ★ 4.0 A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
 The DreamersRated ★ 4.5 The DreamersRated ★ 4.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
 Shutter IslandRated ★ 4.5 Shutter IslandRated ★ 4.5
 The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0 The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0