Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5