Movies
Ratings
112
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 2.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5