Movies
Ratings
855
Good NewsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5