Series
Ratings
67
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ExplainedRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0- 다큐 인사이트Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 3.0