Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
HouseRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0