Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0