Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5