Movies
Ratings
201
Wild ChildRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0