Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.0
The KingRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0