Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5