Titles you rated
Love, LiesRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FlukeRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
The Grapes of WrathRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
LegendRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0