Titles you rated
Tougen AnkiRated ★ 1.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Secret RelationshipRated ★ 0.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5