Titles you rated
The Royal TailorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0