Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5