Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5