Titles you rated
EuphoriaRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0