Movies
Ratings
1102
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 1.5
The RewriteRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Looking for Mr. GoodbarRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Vive L'AmourRated ★ 5.0
The HoleRated ★ 5.0
The GrandmasterRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 0.5