Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0- Spring, Me, and the Two of UsRated ★ 3.0
- Bra~voRated ★ 3.0
- A weekRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 0.5
CJ7: The CartoonRated ★ 1.5
The Wandering EarthRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 3.0
RadioactiveRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0