Series
Ratings
159
Dear XRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
BITCH X RICHRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
My Absolute BoyfriendRated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0