Titles you rated
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 1.0
KagemushaRated ★ 5.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
All Under the MoonRated ★ 2.5
Grand IllusionRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
The Bad Sleep WellRated ★ 2.5
The Hidden FortressRated ★ 4.0
Throne of BloodRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 1.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
RanRated ★ 4.5
ZatoichiRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5