Series
Ratings
21
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Encouragement of ClimbRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0