Movies
Ratings
598
Forrest GumpRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0