Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0