Titles you rated
BabylonRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5