Movies
Ratings
201
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0- PilotRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 1.5
Single in SeoulRated ★ 3.0