Movies
Ratings
88
Step UpRated ★ 4.5
The VowRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0